SALA ZABAW

 Sala Zabaw dla Dzieci KIDS PLANETA w Galerii Podkowa w Podkowie Leśnej to wyjątkowo magiczne miejsce i najlepsza recepta na nudę!!! 

Kids Planeta to świat pełen kosmicznych labiryntów, krętych zjeżdżali, trampolin, torów przeszkód, gier i wielu innych atrakcji czeka oraz zachęca do zabawy wszystkich poszukiwaczy przygód.

Oferujemy zabawę jednocześnie wspierając rozwój motoryczny dzieci nie zapominając o tak ważnej dla nich edukacji.  Łącząc  zabawę z edukacją przygotowaliśmy dla dzieci zajęcia które pobudzają wyobraźnię,  pomogą w poznaniu oraz rozwijaniu zdolności manualnych.


Kids Planeta to ponad 300 m2 niezliczonych atrakcji dla dzieci w wieku 0-12 lat (specjalna "Strefa Malucha" dla dzieci do 3 lat).

Na powierzchni ponad 100 m2 zbudowaliśmy największą konstrukcję zabawową w okolicy.

Trzy poziomy w "małpim gaju" sięgające 5 m wysokości z licznymi utrudnieniami, mostami zwodzonymi, torem przeszkód, basenem z piłkami, trampoliną i 10 metrową krętą zjeżdżalnią zapewniają fantastyczną zabawę i rozwój motoryczny naszych dzieci.

Wspaniałe kolory i wysokiej jakości materiały z których zostały wykonane nasze zabawki, pozwalają rozwijać pozytywne nastawienie naszych maluchów.

Dla rodziców i opiekunów kawiarnia z telewizją i bezpłatnym internetem bezprzewodowym.


Od poniedziałku do czwartku proponujemy inny rodzaj zajęć dodatkowych.


Jeśli szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu dla Twojego dziecka, 

wstąp do nas i przekonaj się sam!!!

Zapraszamy na naszą PLANETĘ pełną świetnej zabawy!!!