- "Mali Odkrywcy" -  pokaz zadziwiających eksperymentów naukowych połączonych z czynnym uczestnictwem dzieci w wykonywanych doświadczeniach. Towarzystwo szalonych naukowców, przekaże  swoją pasję i wiedzę dzieciom.

- "LEGO" - Budowanie tematyczne, legendy, historie oraz zabawy drużynowe z wybranej tematyki - 150zł

- ROBOTYKA LEGO - Zajęcia polegające na konstruowaniu i programowaniu robotów z wykorzystaniem klocków Lego oraz komputerów. Podczas warsztatów dzieci tworzą od podstaw własnego robota, który po połączeniu z komputerem i napisaniu odpowiedniego programu „ożywa” i wykonuje polecenia młodego programisty - 500zł

- "Bella Italia"

Twoje dziecko uwielbia pizze? Urodziny to idealny czas aby pozwolić sobie na przyjemność i zrobić swojemu dziecku niespodziankę! To warsztaty kulinarne gdzie wałkujemy, ugniatamy, formujemy, dodajemy ulubione składniki, pieczemy i...jemy:-)

- "DIY-warszaty mydlarskie"

Zastanawiasz się nad kreatywnymi zajęciami na urodzinach swojego dziecka? Byliście już na wielu imprezach i poszukujecie czegoś nowego? To właśnie coś dla Twojej pociechy:-)...warsztaty robienia mydełek! Rewelacyjna zabawa a także prezent dla każdego uczestnika urodzin.

-" Star Wars"

-"Kraina Lodu"

-"Ahoj przygodo"

-"Indianie atakują"

-"Księżniczki i rycerze"

-"Trollowe Party"

-"Hawaii Party"

-"Bańkolandia"-urodziny dla najmłodszych.

Przyjdź do nas a wspólnie wybierzemy najlepszą propozycję urodzinową dla Twojego Dziecka:-)

Jeśli brak Ci czasu skontaktuj się z nami a my zorganizujemy wszystko za Ciebie!

Numer Telefonu Kids Planeta: +48 668 01 02 01